Září 2008

the END.

14. září 2008 v 15:50 | Májka ^^ |  >> mOje bLáBoly
ČaUky =*
Tohle rozhodnutí mě stálo fakt hodně sil.. ale nakonec jsem to zvládla..Před vámi je asi poslední článek na tomto blogu . . .
& oznamuju vám , že KOČÍM.
Prostě už mi blog nic nedává.. sami vidíte jak to tu zanedbávám..a nemá cenu mít mě v Sb.. když ani článek nenapíšu.. a spousta z vás.. sem chodí každej den..a čeká, že třeba napíšu komentář..nebo se aspoň trochu ozvu....ale já už na to prostě nemám.
Nevim možná za pár měsíců..založím novej blog..a nebo se sem vrátím..ale myslím..že život blogaření už mám za sebou..a i kdybych se k tomu vrátila.. už to nikdy nebude to , co dřív..
Doufám , že mě chápete... .
Prostě už mě nepřemluvíte. Myslim to naprosto vážně.. ikdyž mi je to líto.
. . A teď k sBÉčkŮm . .
Fakt mě mrzí.. že sem nepsala..ale teď už ej to jedno.. Pro toho , kdo by si se mnou chtěl někdy psát..a nebo to naše kámošení "přes n€t" bral fakt vážně.. budu vždycky na iCq..který je v menu.. nebudu sem ke všem sB psát komenty..však on každej ví..koho sem měla ráda víC ... a koho třeba míň. <3
Tak snad někdy , mějte se krásně..
& nezapomeňte , že vás MMR ♥

Design [4.1.]

2. září 2008 v 17:41 | Májka ^^ |  >> DeSSSigNy
čAVEC :D
No ten minulej design..už byl doooost hroznej..tak tady je malá změna "Děti Ulice" ..nevim proč..ale mě se to líbí..je to prostě můj styl.. «3
Snad se líbí i vám :P jinak..ten předchozí článek pořád platí.. :)
Mějte se , bye ♥
the title ~ Children of the street.
satisfactiOn ~ 99%
design by ~ me * Májka
the view ~ heRe..

Asi TAK.

1. září 2008 v 13:03 | Májka ^^ |  >> mOje bLáBoly
Čau. ♥
__Takže..řeknu vám to takhle..:D
Tenhle design co tu je se mě vůbec ale vůůůůbec nelíbí..
Ale nemám čas ani náladu ho měnit..:P Prostě až na mě příde chuť dělat new design..poznáte to sami..a nějakej se tu objeví :D Sorry.. mrzí mě ..že na blog kašlu..ale prostě mě to nebaví..:D teď ještě začla ta škola.. no prostě však víte.. faakt mooc děkuju za návštěvnost i komentáře..ale největší slávu už má tenhle blog dávno za sebou..i tak vám moc děkuju.. nevim jestli toho máte brát jako pozastavení nebo jako definitivní konec..ale přeberte si to jak chcete..Nebojte..neodcházim uplně..designy mě dělat baví..a asi z tohohle důvodu tenhle blog pořád tak nějak "držim nad vodou"... To je všechno..nevim jestli si to někdo vůbec přečte..ale tady je prostě důvod a omluva..k tomu..proč tu nic není a ani komenty nepřibývaj..
Jestli vám to (SB) vadí..smažte si mě..ale bude mě to mrzet.. tak Pa.. MVR «3__